YÜZÜNÜZDE HİÇ KIRIŞIKLIK KALMAYACAK

YÜZÜNÜZDE HİÇ KIRIŞIKLIK KALMAYACAK
29 Mart 2019 tarihinde eklendi, 3.382 kez okundu.

YÜZÜNÜZDE HİÇ KIRIŞIKLIK KALMAYACAK

Yıllardır güzellik endüstrisi bize yaşlanmayı geciktirici ürünler satıyor. Düzenli kullanımda başarılı olduklarını söylemek zorundayız. Herkes istediği yöntemi kullanmakta özgür ancak bizim fikrimizi de bir dinleyin. Her ay bu ürünlere küçük bir servet ödemek yerine evde doğal yöntemlerle cilt problemleriniz ve kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Ancak bu yöntemlerin etki göstermesi uzun sürecektir. Çünkü cildiniz ne kadar sağlıklı olduğunuzu dışarı yansıtır. Sabırlı olur ve dediklerimizi uygularsanız zamanla cildiniz düzelecektir.

Yediğiniz zararlı gıdalar, çevrenizdeki kimyasallar, stres gibi koşullar cildinize zarar verir. Eğer size zarar veren kötü alışkanlıklardan vazgeçer ve sağlıklı bir hayat tarzı benimserseniz, her şey yoluna girecektir.

Sigarayı bırakın

Sigaradaki toksinler cildinizi mahveder. Sigara içen insanlar olduklarından büyük gösterir ve bir yandan da organ sistemlerinize zarar verir. Sigarayı bıraktıktan sonra, toksinler vücudunuzdan çıktıkça cildiniz daha sağlıklı görünecektir.

Aloe Vera


Tüm güzellik ürünleri aloe vera içerir. Bu bitki cildi nemlendirirken aynı zamanda da yeni hücreler oluşturur ve cildinizi sıkılaştırır. İster kapsül halinde satın alın, ister bitkideki jeli yüzünüze uygulayın.

Kırmızı Ginseng Özü


Kırmızı ginseng özü antioksidanlar ve bağışıklık sistemi güçlendiricilerle doludur. Ayrıca kırmızı ginseng özü kırışıklıklara birebirdir ve bu öz aynı zamanda cilt renginizi canlandırarak daha genç gözükmenizi sağlayacak. Asya ve kore kültürlerinde sıklıkla kullanıldığını da belirtmemiz gerekir.

Kızılçam kabuğu özü


Kızılçam kabuğu özü yaşlanma karşıtı özellikleriyle bilinir ve çoğu markette bulabilirsiniz. Cilt lekelerinde ve kırışıklıklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sırt üstü uyuyun


Eğer alışık değilseniz, bu biraz uğraştırabilir. Ancak sırt üstü yatmadığınızda yastığınız yüz derinizin zaman içerisinde aşınmasına ve şekil değiştirmesine sebep olur. Gözle görülemeyecek kadar yavaş meydana gelen bu değişim sebebiyle de kırışıklıklarınız ortaya çıkar.

Beslenme Alışkanlıklarınızı Gözden Geçirin

Cildiniz yediklerinizi yansıtır. Sebze tüketmiyorsanız bunu değiştirmek ilk önceliğiniz olmalıdır. Sebze tükettikçe cildiniz daha sağlıklı görünmeye başlayacaktır. Et ürünleri tüketirken işlenmemiş olanları seçerseniz daha çok fayda görürsünüz.

Sponsorlu Bağlantılar

Şekersiz bir hayat

Hepimiz arada sırada tatlı kaçamakları yapıyoruz ancak esas şekeri içeceklerimizden alıyoruz. Özellikle içtiğimiz çay ve kahveye koyduğumuz şekerden bahsediyoruz. Şeker hiçbir zaman iyi bir gıda değildir. Kilo vermenizi veya almanızı engeller, cildinizi yaşlandırır, uyku problemlerine sebep olur ve dahası.

Siz kırışıklıklarınızdan kurtulmak için nasıl yöntemler uyguluyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git