Yogavehayat Anne Çocuk Yogası – Anne ile çocuğun buluşma noktası

Yogavehayat Anne Çocuk Yogası – Anne ile çocuğun buluşma noktası
4 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 1.638 kez okundu.

Anneler yoğun. Hep bir koşturma hali. Hele de çalışan bir anneyseniz. Sorumluluklar çok fazla. Bazen bunların üstesinden gelmek için canımızı tırnağımıza takıyoruz. Çocuklarımızı bile ihmal ettiğimiz zamanlar, günler olmuyor mu? Oluyor!

En son ne zaman göz teması kurarak uzun ve kaliteli bir sohbet ettiniz? Sadece ikiniz?

Anne Çocuk Yogası tam bir buluşma alanı. O yoga matları seriliyor ya. Hooop haydi o güzel, keyifli alana. Eğitmen, anneler ve çocuklar. Hep birlikte. El ele, göz göze. Ders boyunca anne ve çocuk iletişim, temas halinde. Sırtsırta yapılan nefes çalışması. Yoga duruşları, denge eğitimi. 1 saatlik eğlenceli dersin sonunda çocuklar : “Ders ne çabuk bitti? Anne, yine gelelim, yoga yapalım.” Çocuklar, annenin sadece ona vakit ayırmasından dolayı çok mutlu oluyorlar. Telefonlar sessizde. Eller, kalpler üstüste. Kahkahalar yükseliyor derste. Bazen derse yeğeni ile gelen teyzeler, dayılar ve hatta torunu ile gelen anneanneler de oluyor. Önemli olan paylaşmak, anı yaşamak, keyif almak.

Yoga çemberi, nefes, derin gevşeme derken 1 saat çabucak geçiyor. Çocukları önemseyin, onları dinleyin ve sıkıca kucaklayın. Birlikte yoga yapın!

Dersler ve açık havada Yoga çalışmalarımız hakkında bilgi almak için ;

banuozsoy@gmail.com adresime yazın lütfen Sağlıkla buluşalım. YogaveHayat Banu Özsoy Eylül 2019

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git