SAĞLIKLI YAŞAMANIN 10 ANAHTARI

SAĞLIKLI YAŞAMANIN 10 ANAHTARI
19 Aralık 2019 tarihinde eklendi, 1.359 kez okundu.

SAĞLIKLI YAŞAMANIN 10 ANAHTARI

İnsanlar genç yaştayken kendisine hiçbir şey olmayacakmış gibi geliyor. Haksız da sayılmazlar çünkü ne yersen ye, ne içersen iç o muhteşem makine yoluna bir şekilde devam ediyor. İşte insana hep de tıkır tıkır çalışacakmış gibi geliyor. Gerçi sivilce, alerji vb bazı göstergelerle bize yanlış yakıt koyduğumuzu anlatmaya çalışıyor ama tabii ki anlayana… Ben genç yaşlarda aracına hiç bakmayanlardandım. 43 yaşına kadar neredeyse doktora hiç gitmedim. Babaannem 98 yaşında tezgahının başında kumaş dokuduğu için benim kumaşım da sağlam sanıyordum. Ta ki bir gün geçmeyen şiddetli karın ağrısıyla hastaneye gitmek zorunda kalana kadar.
Hayatımda benim hatırladığım ilk kan verişim 43 yaşında bu hastaneye gidişimle oldu. Pankreatit (pankreas iltihabı) olmuştum. Yaşamımda ilk kez serumla 43 yaşında tanıştım ve birkaç gün hastanede yatmak zorunda kaldım. Ondan sonra araç bir türlü kendine gelemedi. İlaçlarla iyileşmeyen hastalıklar birbiri ardına eklendi. Derken günde 12 ilaç içer hale geldim ve bir bir organ kayıpları başladı.
Bizler zamanında çok büyük yanlışlar yaptık ve bedelini de hastalıklarla, organ kayıplarıyla ödedik. İlaç şirketleri ve onların işbirlikçilerinin esiri olmuştuk. İçtiğim 50 binden fazla ilacın iyileştiremediği hastalıklarımı, 2011 yılında başladığım EKMEKSİZ SAĞLIKLI VE DOĞAL BESLENME düzeltti.
İşte Sağlıklı Yaşıyoruz sayfasını biz bunun için kurduk. Bizler bazı organlarımızı kaybettik sizler kaybetmeyin diye. En başından başlayarak kendi hikayemi Instagram @a.okancaglar hesabında sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca her gün yediklerimi içtiklerimi de.
Lütfen bizim paylaştığımız yazıları hep bu gözle okuyun. Şimdiden aracınıza iyi bakın ki ilerde yolda kalmasın. İlaç şirketlerine ve onların işbirlikçilerine mahkum olmayın.
Zararın neresinden dönersek kardır deyip bugünden / yarından itibaren araca koyduğunuz yakıtı düzeltmeye çalışın.
Eşim Nurçin Çağlar’ın @nurcincaglar sizler için Dr. Mercola’dan çevirdiği “SAĞLIKLI YAŞAMANIN 10 ANAHTARI” başlıklı yazıyı paylaşıyorum. 

Hepinize sağlıklı bir yaşam diliyorum.
A. Okan Çağlar
Sağlıklı Yaşıyoruz® @saglikliyasiyoruzcom
#sysağlık

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git