Levi’s Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonu

Levi’s Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonu
25 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 1.270 kez okundu.

Levi’s Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonu

Sezonun sokak giyimi etkileriyle birlikte sneaker’larla eşleşen tişörtler, sweatshirt’ler gibi üst parçalarda bol grafik desen kullanımıyla şehrin enerjisi yakalanırken Jean modellerinde geçmişe yolculuk yapılıyor.
CEO’lardan hip-hop yıldızlarına kadar herkesin giydiği sneaker’lar, lüks ve ekonomik stilleri tamamlayan yepyeni bir moda hareketi başlatmış bulunuyor. Sneaker giyen yüksek moda meraklıları, tasarımcı stiletto’ları ile jean pantolon giyme trendi, podyum görünümleriyle kombine edilen sokak giyimi stilleri, 80’lerle 2000’lerin kombinasyonları, kısacası günümüzde hemen her türlü tarz kabul görüyor. Levi’s® da bu koleksiyon için ilham kaynağı olarak bu çeşitlilikten yararlanıyor.

Gösterişli grafik desenler ve yüksek belli jean pantolonlar logo çılgınlığına kapılırken, 80’li ve 90’lı yılların en cool görünümlerinden izler de bugüne yansıyor. Skinny kalıpların bir süre daha gündemde kalmak gibi bir niyeti olsa da, denim dünyası yepyeni siluetlere ve bunlara uyacak logo ağırlıklı üst parçalara kapılarını sonuna kadar açıyor. Doksanlı yılların Kurt Cobain tarzı ağartılmış501® jean pantolonlarından Friends dizisinin birinci sezonundaki yüksek belli jean’lere ve Diddy’nin (Puff) henüz Daddy iken giydiği retro spor giyime kadar pek çok etkiyi fazlasıyla hissetmek mümkün. Ayakkabıları göstermek için kısa ve daralan paçalı jean’ler ise sezonun hit parçalarından.

Kadınlar için bu sezon nostalji, yükselen bellerde kendini fazlasıyla gösteriyor. Yepyeni yüksek belli 724 düz paçadan Mom Jean’e, modern sokak stilinden 80 ve 90’lı yılların Winona Ryder versiyonuna kadar, bu sezon yüksek beller zirve yapıyor. Daha iyi bir haber ise, yüksek belin altındaki her unsurun yepyeni bir streç teknolojisi sayesinde kalıplı ve biçimli olması. Levi’s® Sculpt ve Levi’s® Plus, vücut biçimi ve bedeni ne olursa olsun, her kadının mükemmel görünen bir jean bulabilmesini sağlıyor.

Sezonun sokak giyimi etkileriyle birlikte tişörtler, sıfır yaka ve kapüşonlu sweatshirt’ler gibi üst parçalar da bol grafik desen kullanımıyla şehrin enerjisi yakalanıyor. Yine sokak stili esintili, şık ve dökümlü görünümler için rahat gömlekler de koleksiyonda yerini alıyor. Retro çağrışımlı spor giyimde renkler, parıltılar veya alternatif olarak sade desenler, sezona daima kendi kişisel imzanızı atabilmeniz için varlar!

kaynak:hürriyet

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git