Kireçlenmeyi Bitiren Doğal Mucize – Sonuçları çok başarılı ve bedava

Kireçlenmeyi Bitiren Doğal Mucize – Sonuçları çok başarılı ve bedava
29 Mart 2018 tarihinde eklendi, 3.827 kez okundu.

Kireçlenmeyi Bitiren Doğal Mucize – Sonuçları çok başarılı ve bedava

1 sene topallayarak yürüdüm. 3 ay kullandım şimdi koşabiliyorum. Tazesi daha etkili ama en önemli püf noktası su kaynamaya başladıktan sonra 1 buçuk dakikayı geçmeyecek ve hemen süzüp içilecek.

Özellikle kireçlenme problemi olanlar için bu kür bire bir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği son derece etkili bir kür. Derin yırtıklı çınar yaprağından elde edilen bu kür ile inşallah kireçlenme sorunu yaşayanlar, eklemlerinde ağrıları olanlar rahata erecek.

İşte çınar yaprağı ile kireçlenme kürü… İbrahim Saraçoğlu’nun çınar ağacının kurutulmuş yapraklarından hazırlamış ve önermiş olduğu çınar yaprağı kürü kireçlenme problemi olanlar için oldukça faydalı olduğunu sürekli anlatıyor.

Çınar ağacının yapraklarından elde edilmiş bu kür, beyinde oluşan kireçlenmelerden tutun da vücudumuzun her bölgesinde oluşan kireçlenmelere karşı oldukça fayda sağlıyor.

Kireçlenmeye Çınar Yaprağı Kürü Nasıl Yapılır? Malzemeler:     1 su bardağı su (klorsuz)     1-2 adet çınar yaprağı (derin yırtıklı çınar yaprağı)

Hazırlanışı: 1-2 adet kuru çınar yaprağını 1 bardak suyun içine ufalayın. 1-1.5 dakika kadar kaynatın. Daha fazla kaynatmayın sakın. 1.5 dakikayı asla geçemsin. Ardından hemen süzün. İster sıcak ister ılık bir şekilde için. Çınar yaprağı kürünüz yapılışı bu kadar kolay.

Çınar yaprağı kürü nasıl uygulanır?  Uygulanışı: Hazırlamış olduğunuz bu kürü sabah ve öğlen öğünleri ile öğlen ve akşam öğünleri arasında olmak üzere günde 2 defa toplam 2 bardak olarak içebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu’nun kireçlenmeye karşı önermiş olduğu bu kürü 15 gün boyunca uyguladıktan sonra 3 gün ara vererek tekrar bir 15 gün uygulamanız tavsiye ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

3 ay kadar bu kürü bu şekilde kullanabilirsiniz. Zaten zaman içersin ağrılarınız azaldığını, her şeyin iyiye gittiğini göreceksiniz. Beklenmedik bir durum hissederseniz mutlaka doktorunuza danışın.

İpucu: Çınar yaprağı ile uygulayacak olduğunuz bu kürü her seferinde taze olarak hazırlamanız gerekir. Ayrıca kaynatam süresinin 1.5 dakikayı geçmemesi gerektiğiniz unutmayalım. 1 dakikalık kaynama süresi yeterli ve idealdir.

Öğünlerin arasında ise aç olduğunuz zamanlarda tüketmeye dikkat edelim. Önemli : Toprağa düşmüş çınar yapraklarını kullanmayın. Toprak nemli olduğu için yaprağın alt yüzeyi mantarlaşır. Dalından kopartılmış yaprak ile bu kür yapılmalıdır. Çınar Yaprağı Kürü Kullandım Diyenler? Özellikle omuz, bel, diz ve boyun bölgelerinde oluşan kireçlenme bir çoğumuzun sorunu haline gelebiliyor.

Erken önlem alınmadığında ise tedavisi daha zor bir hale gelebiliyor. Kireçlenme sorunu yaşayanlar ve çınar yaprağı kürü uygulayan siz okurlarımızda yorumlarınızı bekliyoruz.

Çınar Yaprağının Faydaları

En önemli faydası eklemlerde oluşan kireçlenmelere karşı oldukça faydalı bir bitkidir.

Çınar yaprağının vücutta ki ödemi atma ve şişlikleri yok etme özelliği vardır.

Kepek problemleri olanlar  için önerilmektedir. Ayrıca saçları güçlendirici etkisi de vardır.

Boyun, bel ve omuz fıtıklarında karşı faydalıdır.

Diş ağrılarınız azaltarak diş etlerine fayda sağlamaktadır.

Vajinal akıntıların önlenmesine fayda sağlamaktadır.

Romatizmal hastalıklarda tedavi edici etkisi vardır.

Sara hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır.

Yılan zehrine karşı çınar ağacı meyvesi tavsiye edilmektedir.

Yanık olan bölgelere sürüldüğünden tedavi edici özelliği vardır.

Sedef hastalığında tedavi edici özelliği vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git