HARİKA BİR CİLT HAYAL DEĞİL

HARİKA BİR CİLT HAYAL DEĞİL
4 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 2.052 kez okundu.

HARİKA BİR CİLT HAYAL DEĞİL

Hemde çok kolay bir tarifle; yaş maya maskesi uygulayarak mükemmel bir cilt nasıl elde edilir?

PORSELEN MASKESİ

Cildinizi sivilce ve diğer cilt sorunlarından arındırmak veya onlara karşı önlem almak için size önerebileceğimiz maya maskesi tarifini kullanabilirsiniz.

Çok uzun zamandır uzak doğuda kadınların uyguladığı  maya maskesi yöntemi ile kadınlar cilt problemlerinden uzak yaşıyorlar.

Maya Maskesi

Dikkat ederseniz uzak doğulu kadınların ciltleri çok temiz ve berraktır. İşte bunun büyük bir kısmı sizlere tarifini vereceğimiz maya maskesinden ötürüdür. Maskemizin tarifi;

Maya Maskesi Yapımı

  • Maya ( 1 çorba kaşığı )
  • Süt ( 1 çorba kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Cam bir kase içerisine maya ve sütü katın olabildiğince fazla karıştırın. Daha sonra aynı kabın içerisinden karışımı alıp yüzünüze uygulayın. Maya maskesi tüm yüzünüzü kapatsın. Uygulama işlemi bittikten sonra cildinizde 20 dakika kadar bekletin.

Bekleme süresi sonunda maya cildinizde sertleşecektir. Bu nedenle sıcak havlu kompresi uygulayıp maskeyi yumuşatabilirsiniz. Temizleme esnasında maskeyi önce sıcak ile temizleyip daha sonra soğuk su ile temizleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Maya maskesi göz kenarlarına da uygulanabilir. Haftada 1 kere uygulayacağınız bu harika yüz maskesi ile cildiniz problemsiz ve porselen gibi olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git