Giymeyi Hemen Bırakmanız Gereken 7 Şey

Giymeyi Hemen Bırakmanız Gereken 7 Şey
9 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.884 kez okundu.

Giymeyi Hemen Bırakmanız Gereken 7 Şey

Tamam, moda dedik hepimiz bağrımıza bastık. Ama bazılarının üzerine çok gitmesek mi? Hatadan dönsek mi? Ne dersiniz?

Jeggings

Tamam, rahat olmalarına söyleyecek söz yok gerçekten. İnsana pijama ve kotun rahatlığını aynı anda yaşattıkları için oldukça yenilikçi ve kullanıcı dostu bir tercihtiler. Ancak dünyanın en anti-seksi kıyafetleri olduğu gerçeğini de bir kabul edelim ve artık giymeyelim.

UGG

Tamam, bunu söylemek çok marifet değil. Tüm erkekler söyleye söyleye mahvoldu. Biz de inadımızdan bir süre savunmak zorunda kaldık. Ama ortalıkta bir koca ayak gibi dolaşmanın da artık çok bir gereği yok.

Longchamp marka çantalar

Naylonun süper şık bir malzeme olduğunu düşünüyorsunuz ama değil. Bu dayanıklı çantalardan hepimiz birer adet edindik, kullandık bitti. Elde latte, diğer elde bu çantaların taşındığı günler geride kaldı. Unutuyoruz.

Yüksek-Düşük bel herhangi bir şey

Başlangıçta havalıydı kabul ediyoruz. Ancak çok düşük bel de çok yüksek bel de artık tarihin tozlu raflarına kalktı. Orta boylarda bir şeyler seçmek en mantıklısı. Yaşandı, bitti.

Sponsorlu Bağlantılar

Bandaj elbiseler

Her partide en az 3 kızın üzerinde gördük, doyduk çok şükür. O zaman ne yapıyoruz? Dolabımızdaki bandaj elbiseleri uzayın derinliklerine gönderiyor ve bir daha giymiyoruz. Bir hevesti geldi geçti.

Renkli bileklikler

Yaz kampından dönmüş bir ortaokul öğrencisi değilseniz lütfen kıyafetlerinizi rengarenk bilekliklerle mahvetmeyi bırakın. Tamam, yazın mayoyla falan takabilirsiniz ancak bu mevsimde ya da şık bir kıyafetin kenarından köşesinden gözümüzü yakmasına izin vermeyin.

Sperry ayakkabılar

Hepimiz giydik, rahat ettik. Tamam, hadi şimdi erkek arkadaşımız gibi giyinmekten vazgeçelim ve kendimize yine şık ve zarif ayakkabılar alalım. Artık bu erkeksi ayakkabıları küçük bir erkek çocuğuna hediye etmenin zamanı geldi. Vedalaşalım.

kaynak: hürriyet

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git