Bir Gecede Kırışıklıklarınızdan Kurtulmanın En Kolay Yolu

Bir Gecede Kırışıklıklarınızdan Kurtulmanın En Kolay Yolu
25 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 1.810 kez okundu.

Bir Gecede Kırışıklıklarınızdan Kurtulmanın En Kolay Yolu
Şimdi vereceğimiz tarif ile kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz.Hem de 1 gecede öncelikle bu maskeyi öğrenen insanlar çok şaşıracak hatta ameliyat masasına yattığınızı zannedeceksiniz.

Bu yazı sayesinde hem ucuz hem de doğal yollarla botoks yaptırmadan yüzünüz güzelleşecek ve gereken tek malzememiz evde de çok kolay bulabileceğimiz 1 adet Muz. Eğer ki daha önce cilt bakımı maskesi kullanmış iseniz muzun cildimize ne kadar yararlı olduğunu anlayabilirsiniz.

En Kolay Yoldan Muz Maskesi Hazırlamak İçin Gerekli Malzemeler
1 Adet orta boy muz
2 Yemek kaşığı bal
1/4 Fincan sade yoğurt


Şimdi ise elimizdeki malzemeler ile nasıl Muz maskesi yapabileceğinizi anlatacağım. Yukarı verdiğim tüm malzemeleri bir kase içine dökün ve püre halini alana kadar ezin. Daha sonra cildinize sürebilirsiniz cildinize sürdükten sonra yaklaşık 30 Dakika (Yarım Saat) cildinizde bekletin. Bu maskeyi haftada 1 Veya 2 Kere cildinizde uygulayabilirsiniz. Bunun dışında sadece muz ile de kolay bir şekilde maske hazırlayabilirsiniz. Eğer yukarıda yazdığımız malzemeler maalesef sizde yok ise muzu direk cildinize sürebilirsiniz ama en etkili yöntem başta verdiğimiz yöntemdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git