A101 aktüel ürünleri yeni hafta kataloğu yayınlandı! Bu hafta A101 aktüel ürünleri arasında sürpriz var

A101 aktüel ürünleri yeni hafta kataloğu yayınlandı! Bu hafta A101 aktüel ürünleri arasında sürpriz var
16 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 2.421 kez okundu.

A101 aktüel ürünleri yeni hafta kataloğu yayınlandı!

Bu hafta A101 aktüel ürünleri arasında sürpriz var

Her hafta birbirinden güzel ve sürpriz ürünlerle müşterisinin karşısına çıkan A101 marketler zincirinde bu hafta da ürünler dikkat çekiyor. Her perşembe günü büyük indirimler yapan A101 marketler zincirinin bu haftaki en gözde ürünü elbette HONOR 8X akıllı telefon olacak. 15 Kasım Perşembe gününün yayınlanan aktüel ürünler listesinde birbirinden güzel elektronik ve ev eşyaları göze çarpıyor.

Ürünleri görmek isteyen ve sahip olmak isteyen vatandaşlarımız için güncel aktüel ürünler listesini haberimizde paylaşıyoruz. İşte 15 Kasım Perşembe A101 aktüel ürünler listesi.
Perşembe günlerinin merakle beklenen A101 aktüel ürünler listesi yayınlandı. 15 Kasım Perşembe aktüel ürünler listesinde yer alan ürünler arasında televizyon, akıllı telefon, teknolojik ev aletleri, oyuncaklar, mutfak mobilyaları, çikolatalar, beyaz peynir, çay, bahçe eşyaları, şarjlı matkap, taş kesme makinası gibi birbirinden kaliteli eşyalar ucuza satılıyor. İşte 15 Kasım A 101 güncel aktüel indirimli ürünler listesi! Aşağıdaki linke tıklayarak indirimli 55 ürünün tamamını inceleyebilirsiniz.

Vatandaşa ucuza kaliteli ürünler sunan A 101 marketler zinciri, bu hafta da satışa sunacağı güncel aktüel ürünlerini sayfa sayfa olarak vatandaşın beğenisine sundu. Kataloğun yayımlanması ile beraber vatandaşların ürünlere olan ilgisi oldukça yoğun olurken, bu haftaki indirimli ürünler arasında kadın erkek her vatandaşın evde kullandığı yiyecekler, belli başlı mutfak gıdaları, teknolojik aletler, saklama kapları ve mobilyalar dikkat çekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git