52 YAŞINDAKİ ÇİNLİ GÜZEL GENÇLİK SIRLARINI AÇIKLADI

52 YAŞINDAKİ ÇİNLİ GÜZEL GENÇLİK SIRLARINI AÇIKLADI
26 Aralık 2019 tarihinde eklendi, 1.632 kez okundu.

Asyalı kadınların cildinin nasıl bu kadar kusursuz olabildiği her zaman büyük bir merak konusu olmuştur. Çinli bir aktris cildini nasıl genç tuttuğunu açıkladı. İşte o liste:
KAMELYA YAĞI

Saçınızı canlı ve güçlü tutmak mı istiyorsunuz? Kamelya yağı kullanarak hem dökülmeyi engelleyebilirsiniz, hem de cildinizdeki yaraları iz bırakmadan iyileştirir.
YEŞİL ÇAY

Sadece çay deyip geçmemek gerekenyeşil çayın sağlık faydaları saymakla bitmez. Düzenli olarak içtiğinizde, vücudunuzdan toksinleri arındırır ve metabolizmanızı hızlandırır. Bir parça pamuk yardımıyla cildinizi temizlediğinizde ise gözeneklerinizi açar ve ölü deriyi ciltten arındırır.
MAŞ FASULYESİ

Cildinizi genç, yumuşak ve temiz tutmak istiyorsanız, maş fasulyesi tozunu yoğurt veya su ile karıştırarak yüzünüze uygulayın ve 20 dakika sonra yıkayın. Düzenli kullanımda cildinizin değişimine inanamayacaksınız.
NANE YAPRAĞI

Asyalı kadınlar nane yapraklarını ciltlerini temiz ve taze tutmak için yüzyıllardır kullanıyor. Taze nane yapraklarını suyla karıştırıp ezin ve macun haline getirdiğiniz karışımı cildinize uygulayın. 5 dakika sonra durulayın.
ZERDEÇAL
Vücudunuzda biriken su ve yüzünüzdeki şişlikleri gidermenin en güzel yolu, zerdeçal tozu ile suyu macun haline getirerek şişkin bölgeye uygulamaktır.
Bu yöntemlerden kaçını daha önce duymuştunuz? Hangilerini uygulamayı düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşmaktan çekinmeyin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git