4 Gün Muz Yemeniz Halinde Bel Çevrenizde Bunlar Gerçekleşir

4 Gün Muz Yemeniz Halinde Bel Çevrenizde Bunlar Gerçekleşir
11 Mart 2019 tarihinde eklendi, 1.271 kez okundu.

4 Gün Muz Yemeniz Halinde Bel Çevrenizde Bunlar Gerçekleşir

Diyet kelimesi aklımızda negatif düşünceler çağrıştırır. ‘Muz diyeti’ ise daha rahatlatıcıdır.

Sadece birkaç haftada 4 kilo verebilmek mümkün. Muz yiyerek sindirim sisteminizi güçlendirip vücudunuzun nemlenmesini sağlarsınız.

Yapacağınız diğer diyetler enerjinizi düşürebilir. Muz diyetindeki en önemli şey sizi hem beslemesi, hem enerji vermesi hem de tok tutması.

Muzun yararları
Muzun %74’ünde su vardır. Sağlığınıza olan katkıları saymakla bitmez.

Muzdaki karbonhidrat size sınırsız enerji sağlar. Mesela vücut geliştirenler ve spor yapanlar, spora gitmeden önce muz yerler.

Muz diyetine başlama
Öncelikle marketten veya pazardan muz almaya alışın. Dört gün boyunca süt, su ve muz tüketeceksiniz. Muzun rengi veya olgunluğu farketmiyor. Smoothie bile yapabilirsiniz. Kurutup çerez olarak da yiyebilirsiniz. Her öğünde üç muz yemeniz gerekiyor. Vücudunuz zamanla buna alışacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Muz diyetinde neler oluyor
Vücudunuz dört gün boyunca toksinlerden arınmaya başlayacak. Bu süreçte bol bol su için ve endişelenmeyin. Muzda mutluluk hormonu olan serotonin olduğundan hem ruh haliniz değişmeyecek hem de bel çevresinden yağ yakmaya başlayacaksınız.

Diyeti ilk duyduğumda başta şüpheci yaklaştım. Ancak kilo vermeye başlayınca işe yaradığını farkettim ve sizlerle paylaşmak istedim. Siz de işe yaradığını düşünüyorsanız arkadaşlarınızla paylaşın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git