KURU YIPRANMIŞ SAÇLARINIZ ARTIK ESKİDE KALACAK

KURU YIPRANMIŞ SAÇLARINIZ ARTIK ESKİDE KALACAK
21 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.016 kez okundu.

KURU YIPRANMIŞ SAÇLARINIZ ARTIK ESKİDE KALACAK

Şampuanlar saçlarınızı temizlerken köpürür ve size temizlik hissiyatını da bu köpükler verir.Oysa köpüksüz şampuanlar köpürmez, bu da temizlemediği algısına yol açar.

Aslında köpük saçı kurutur ve yıpratır. Köpüksüz şampuanlar ise saçlarınızı nazikçe temizler, tek seferde yumuşatıp bakımını yapar, hem de çok trend!

Kuru, cansız, mat görünen saçların yeni ilacı köpüksüz şampuanlar,çünkü köpük oluşturmayan formülüsaçın doğal yapısına zarar vermiyor. Saçlar da yumuşak, bakımlı ve parlak kalıyor!

Peki köpüksüz şampuanlar kimler için uygun? Bakıma ihtiyaç duyankuru, yıpranmış ve boyalı saçlar içinbirebir! Özel yapısı ile saç dipleri ve uçlarına masaj yaparak uyguladığınızda, nazikçe arındırıp temizlediği ve aynı zamanda beslediği için tüm ihtiyacını karşılayabilir. Artık köpürtmek out, masaj in!

Siz de saçları yalnızca köpüğün temizlediği ve köpüğün temizleme işleminin bir parçası olduğu fikrinden vazgeçebilir, köpüksüz şampuanları saç bakımı rutininizegönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.